Projekty Doliny Baryczy

30 grudnia 2022
Planujemy kolejną operację własną
20 grudnia 2022
Zapraszamy na spotkanie on-line 27.12.22
01 września 2022
Ogłaszamy nabór na wsparcie szkół za pośrednictwem organizacji pozarządowych!
23 sierpnia 2022
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” zwraca się do podmiotów zainteresowanych realizacją...
31 grudnia 2021
Zaangażowanie społeczności lokalnej w zarządzanie markami lokalnymi, tj: Dolina Baryczy Poleca, Edukacja...
13 grudnia 2021
Chcesz rozwinąć działalność lub ją rozpocząć? To nabór dla Ciebie
02 grudnia 2021
Przyjdź na spotkanie i sprawdź, czy mamy środki dla Ciebie!
 

1 2 3 ... 5 6 7

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich "Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja finansowana w ramach działania Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, 19.4 Koszty bieżące i aktywizacja, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rybacki zapewniający inwestycje w zrównoważone rybołówstwo Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" , współfinansowane przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycję w zrównoważone rybołówstwo w ramach środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa, w zakresie realizacji operacji polegającej na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności. Program Operacyjny "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij